26 vasario, 2018

Agnė Juodytė hemofilijos ir kitų krešėjimo sutrikimų kongrese

Kineziterapeutė Agnė Juodytė, dalyvavo Vasario 6-9d. 11-oje Europos hemofilijos ir kitų krešėjimo sutrikimų kongrese (EAHAD) Madride, kuriame jau antrus metus iš eilės buvo organizuojama prieškongresinė diena skirta kineziterapeutams, psichologams, slaugytojoms ir socialiniams darbuotojams. Šioje konferencijoje daug dėmesio buvo skirta komandiniam paciento vertinimui, vyko trys praktiniai-grupiniai užsiėmimai, kuriuose kineziterapeutai iš Portugalijos ir Prancūzijos pademonstravo dvi manualinės terapijos metodikas dirbant su pacientais sergančiais hemofilija, kolegė iš Airijos kalbėjo apie vaikų kineziterapija esant ūmiam sąnarių kraujavimui ir su kineziterpeutu iš Didžiosios Britanijos diskutavo apie tinkamų pratimų pasirinkimą ir pritaikymą praktikoje.

A.Juodytė yra  EAHAD – Europos hemofilijos ir kraujo krešumo sutrikimų asociacijos narė, Baltijos šalių kineziterapeutų koordinatorė. Kongrese vyko antrasis koordinatorių susitikimas, kurio metu buvo aptarta sveikatos sistemos problemos, kineziterapijos prieinamumo problemos ir išsikelti tikslai šiems metams.

 

Plačiau apie Agnės kvalifikaciją skaitykite čia: Specialistai 

Kineziterapeutė Agnė gali padėti Jūsų vaikui. Ji teikia vaikų ir kūdikių masažao ir kineziterapijos paslaugas.  Plačiau: Vaikų kineziterapija