Osteopatija

Osteopatija gerina stuburo, raumenų sąnarių ir jungiamojo audinio funkciją. Tokiu būdu osteopatinis gydymas teigiamai veikia organizmo kraujotakos, nervų ir limfinę sistemas. Seanso metu gydomas visas kliento kūnas, o ne tik simptominė sritis.

Osteopatijos seanso metu gydymas atliekamas specialisto rankomis, tai švelnios manualinės terapijos technikos, kurių metu gydomos tokios kūno struktūros kaip stuburas, sąnariai, raumenys arba fascijos.

Atliekama kranialinės sistemos diagnostika ir gydymas, analizuojami kaukolės kaulų judėjimo ritmai. Kraniosakralinė sistema, jos membranos ir skysčiai apsaugo galvos ir nugaros smegenų struktūras, nuo kurių priklauso centrinės nervų sistemos funkcinė būklė. Nuo šios sistemos darbo priklauso žmogaus sveikata ir psichoemocinė būklė. Kiekvieną dieną žmogaus organizmą veikia mechaniniai, emociniai ir cheminiai stresoriai. Šiuos procesus atspindi beveik visos kūno audinių struktūros. Kraniosakralinė sistema ne išimtis. Dėl atsiradusios įtampos gali sutrikti optimalus centrinės nervų sistemos darbas, kurio pasekoje išsivysto ligos.

Taikoma visceralinė manualinė terapija – tai gydymo metodas, kuris gerina vidaus organų būklę, mažina raumenų ir fascijų įtampą, atkuria kraujo ir limfos cirkuliaciją, mažina skausmą.